Plugins - Smash Balloon Social Photo Feed - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (689 entries)

en: %1sImportant:%2s Your access token for powering oEmbeds will expire in %3s days.
nl: %1sBelangrijk:%2s je access token voor het aansturen van oEmbeds zal vervallen in %3s dagen.

en: %s detected
nl: %s gedetecteerd

en: %s to learn more about GDPR compliance in the Instagram Feed plugin.
nl: %s voor meer informatie over GDPR-naleving van de Instagram Feed-plugin.

en: %sLog in and disable these emails%s
nl: %sMeld aan en schakel deze e-mails uit%s

en: 'Follow on Instagram' Button Options
nl: 'Volg op Instagram' knop opties

en: 'Follow' Button
nl: 'Volg' knop

en: 'Load More' Button
nl: 'Laad meer' knop

en: 'Load More' Button Options
nl: 'Laad meer' knop opties

en: 1 Site
nl: 1 site

en: 1. Configure
nl: 1. Configureer

en: 2. Customize
nl: 2. Aanpassen

en: 3 Sites
nl: 3 sites

en: 3. Display Your Feed
nl: 3. Toon je feed

en: 5 Sites
nl: 5 sites

en: 6 Email Marketing Integrations
nl: 6 e-mail marketing integraties

en: <a href="https://smashballoon.com/display-multiple-instagram-feeds/?utm_campaign=instagram-free&utm_source=support&utm_medium=multiple" target="_blank">Displaying multiple feeds</a>
nl: <a href="https://smashballoon.com/display-multiple-instagram-feeds/?utm_campaign=instagram-free&utm_source=support&utm_medium=multiple" target="_blank">Meerdere feeds tonen</a>

en: <a href="https://smashballoon.com/instagram-feed-faq/customization/?utm_campaign=instagram-free&utm_source=support&utm_medium=customizing" target="_blank">Customizing your Feed</a>
nl: <a href="https://smashballoon.com/instagram-feed-faq/customization/?utm_campaign=instagram-free&utm_source=support&utm_medium=customizing" target="_blank">Je feed aanpassen</a>

en: <a href="https://smashballoon.com/instagram-feed/free?utm_campaign=instagram-free&utm_source=support&utm_medium=installation" target="_blank">Installation and Configuration</a>
nl: <a href="https://smashballoon.com/instagram-feed/free?utm_campaign=instagram-free&utm_source=support&utm_medium=installation" target="_blank">Installatie en configuratie</a>

en: <a href="https://smashballoon.com/my-instagram-access-token-keep-expiring/?utm_campaign=instagram-free&utm_source=support&utm_medium=faqsexpiring" target="_blank">My Access Token Keeps Expiring</a>
nl: <a href="https://smashballoon.com/my-instagram-access-token-keep-expiring/?utm_campaign=instagram-free&utm_source=support&utm_medium=faqsexpiring" target="_blank">Mijn access token blijft verlopen</a>

en: <a href="https://smashballoon.com/my-photos-wont-load/?utm_campaign=instagram-free&utm_source=support&utm_medium=faqsnophotos" target="_blank">My Instagram Feed Won't Load</a>
nl: <a href="https://smashballoon.com/my-photos-wont-load/?utm_campaign=instagram-free&utm_source=support&utm_medium=faqsnophotos" target="_blank">Mijn Instagram feed laad niet</a>

en: <b>1. In the background</b><br>Selecting this option means that the plugin will check for new data in the background so that the feed is updated behind the scenes. You can select at what time and how often the plugin should check for new data using the settings below. <b>Please note</b> that the plugin will initially check for data from Instagram when the page first loads, but then after that will check in the background on the schedule selected - unless the cache is cleared.
nl: <b>1. In de achtergrond</b><br>Selecteren van deze optie betekent dat de plugin in de achtergrond controleert op nieuwe gegevens, zodat de feed achter de schermen kan worden bijgewerkt. Je kunt selecteren op welk tijdstip en hoe vaak de plugin moet controleren op nieuwe gegevens met behulp van de onderstaande instellingen. <b>Let op</b> dat de plugin in eerste instantie zal controleren op gegevens van Instagram wanneer de pagina voor het eerst wordt geladen, maar daarna op de achtergrond zal controleren volgens het geselecteerde schema - tenzij de cache wordt leeggemaakt.

en: <b>2. When the page loads</b><br>Selecting this option means that when the cache expires then the plugin will check Instagram for new posts the next time that the feed is loaded. You can choose how long this data should be cached for. If you set the time to 60 minutes then the plugin will clear the cached data after that length of time, and the next time the page is viewed it will check for new data. <b>Tip:</b> If you're experiencing an issue with the plugin not updating automatically then try enabling the setting labeled <b>'Force cache to clear on interval'</b> which is located on the 'Customize' tab.
nl: <b>2. Wanneer de pagina wordt geladen</b><br>Selecteren van deze optie betekent dat wanneer de cache verloopt, de plugin zal Instagram controleren op nieuwe berichten bij de volgende keer dat de feed wordt geladen. Je kunt kiezen hoe lang deze gegevens in de cache moeten staan. Als je de tijd instelt op 60 minuten dan zal de plugin de cache gegevens na die tijd wissen, en de volgende keer dat de pagina wordt bekeken zal het controleren op nieuwe gegevens. <b>Tip:</b> Als je een probleem hebt met de plugin die niet automatisch wordt bijgewerkt, probeer dan de instelling <b>'Forceer het leegmaken van de cache op een tijdsinterval'</b> aan te zetten, die te vinden is in de 'Customize' tab.

en: <b>Visual Moderation Mode</b><br />This adds a button to each feed that will allow you to hide posts, block users, and create white lists from the front end using a visual interface. Visit <a href='https://smashballoon.com/guide-to-moderation-mode/?utm_campaign=instagram-free&utm_source=settings&utm_medium=moderationmode' target='_blank'>this page</a> for details
nl: <b>Visuele moderatiemodus</b><br />Dit voegt een knop toe aan elke feed waarmee je berichten kunt verbergen, gebruikers kunt blokkeren en witte lijsten kunt maken vanaf de voorkant met behulp van een visuele interface. Ga naar <a href='https://smashballoon.com/guide-to-moderation-mode/?utm_campaign=instagram-free&utm_source=settings&utm_medium=moderationmode' target='_blank'>deze pagina</a> voor meer informatie

en: <p><b>Displaying Posts from Your User Account</b><br />Simply connect an account using the button above.</p><p style='padding-top:8px;'><b>Displaying Posts from Other Instagram Accounts</b><br />Due to recent changes in the Instagram API it is no longer possible to display photos from other Instagram accounts which you do not have access to. You can only display the user feed of an account which you connect above. You can connect as many account as you like by logging in using the button above, or manually copy/pasting an Access Token by selecting the 'Manually Connect an Account' option.</p><p style='padding-top:10px;'><b>Multiple Acounts</b><br />It is only possible to display feeds from Instagram accounts which you own. In order to display feeds from multiple accounts, first connect them above and then use the buttons to add the account either to your primary feed or to another feed on your site.</p>
nl: <p><b>Berichten weergeven van je gebruikersaccount</b><br />Maak gewoon verbinding met een account via de knop hierboven.</p><p style='padding-top:8px;'><b>Berichten weergeven van andere Instagram-accounts</b><br />Vanwege recente wijzigingen in de Instagram API is het niet langer mogelijk om foto's weer te geven van andere Instagram-accounts waartoe je geen toegang hebt. Je kunt alleen de gebruikersfeed weergeven van een account dat je hierboven hebt gekoppeld. Je kunt zoveel accounts koppelen als je wilt door in te loggen met de knop hierboven, of handmatig een access token te kopiëren/plakken door de optie 'Een account manueel connecteren' te selecteren.</p><p style='padding-top:10px;'><b>Meerdere acounts</b><br />Het is alleen mogelijk om feeds weer te geven van Instagram-accounts waarvan je de eigenaar bent. Om feeds van meerdere accounts weer te geven, koppelt u ze eerst hierboven en gebruikt u vervolgens de knoppen om het account toe te voegen aan je primaire feed of aan een andere feed op je site.</p>

en: <strong style="font-size: 15px;">Custom CSS</strong><br />Enter your own custom CSS in the box below
nl: <strong style="font-size: 15px;">Aangepaste CSS</strong><br />Geef je eigen aangepaste CSS in de box hieronder in

en: <strong style="font-size: 15px;">Custom JavaScript</strong><br />Enter your own custom JavaScript/jQuery in the box below
nl: <strong style="font-size: 15px;">Aangepaste JavaScript</strong><br />Geef je eigen aangepaste JavaScript/jQuery in de box hieronder in

en: A connected account related to the user is required to display user feeds. Please connect an account for this user on the %s.
nl: Een verbonden account gerelateerd aan de gebruiker is vereist om gebruikersfeeds weer te geven. Gelieve een account te verbinden voor deze gebruiker op de %s.

en: A critical issue has been detected with your Instagram Feed. Visit the %sInstagram Feed settings page%s to fix the issue.
nl: Er is een kritiek probleem gedetecteerd met je Instagram Feed. Ga naar de instellingenpagina %sInstagramfeed%s om het probleem op te lossen.

en: A folder for storing resized images was not successfully created.
nl: Een map voor het opslaan van verkleinde afbeeldingen is niet succesvol aangemaakt.

en: A step-by-step guide on how to setup and use the plugin.
nl: Een stap voor stap gids hoe je deze plugin installeert en gebruikt.

en: A uniform grid of square-cropped images.
nl: Een uniform raster met vierkant bijgesneden afbeeldingen.

en: API error %s:
nl: API fout %s:

en: API request size
nl: API aanvraaggrootte

en: About Us
nl: Over ons

en: Access Token
nl: Access token

en: Access Token Expired
nl: Acces token verlopen

en: Access Token Refresh Needed
nl: Access token verversing is nodig

en: Access to all Standard and Fancy Fields
nl: Toegang tot alle standaard en fancy velden

en: Activate
nl: Activeer

en: Activated
nl: Geactiveerd

en: Active
nl: Actief

en: Add Custom Bio Text
nl: Aangepaste bio tekst toevoegen

en: Add Settings
nl: Instellingen toevoegen

en: Add a CSS class to the feed container
nl: Een CSS klasse aan de feed container toevoegen

en: Add an Instagram feed now
nl: Nu een Instagram feed toevoegen

en: Add to Primary Feed
nl: Voeg toe aan primaire feed

en: Add to another Feed
nl: Voeg nog een feed toe

en: Adding Social Proof with Twitter Feeds
nl: Sociaal bewijs toevoegen met Twitter feeds

en: Addon activated.
nl: Addon geactiveerd.

en: Addon deactivated.
nl: Addon gedeactiveerd.

en: Addon installed & activated.
nl: Addon geïnstalleerd & geactiveerd.

en: Addon installed.
nl: Addon geïnstalleerd.

en: Address, Phone, Website URL, Date/Time, Password, File Upload, HTML, Pagebreaks, Section Dividers, Ratings, and Hidden Field
nl: Adres, telefoon, site URL, datum/tijd, wachtwoord, bestand uploaden, HTML, paginascheidingen, sectieverdelers, waarderingen, en verborgen veld

en: All
nl: Alle

en: All feeds
nl: Alle feeds

en: Allow your posts to link to a URL in the caption or view in a lightbox
nl: Toestaan dat je berichten linken naar een URL in het bijschrift of bekijk ze in een lightbox

en: Almost Done
nl: Bijna klaar

en: An Instagram feed on your website is currently unable to connect to Instagram to retrieve new posts. Don't worry, your feed is still being displayed using a cached version, but is no longer able to display new posts.
nl: Een Instagram-feed op je site kan momenteel geen verbinding maken met Instagram om nieuwe berichten op te halen. Maak je geen zorgen, je feed wordt nog steeds weergegeven met behulp van een cache-versie, maar is niet langer in staat om nieuwe berichten weer te geven.

en: An error occurred when trying to delete your oEmbed token.
nl: Er heeft zich een fout voorgedaan bij het proberen verwijderen van je oEmbed token.

en: An image editor is not available on your server. Instagram Feed is unable to create local resized images. See %sthis FAQ%s for more information
nl: Er is geen afbeeldingseditor beschikbaar op je server. Instagram Feed is niet in staat om lokaal aangepaste afbeeldingen te maken. Zie %sdeze FAQ%s voor meer informatie

en: An issue is preventing your Instagram Feeds from updating. %1$sResolve this issue%2$s.
nl: Er is een probleem waardoor je Instagram-feeds niet worden bijgewerkt. %1$sVerhelp dit probleem%2$s.

en: An unknown error has occurred.
nl: Er is een onbekende fout opgetreden.

en: Any hashtag. Separate multiple hashtags by commas.
nl: Elke hashtag. Scheid meerdere hashtags met behulp van komma's.

en: Anytime you share a link to an Instagram post in WordPress, it is automatically converted into an embedded version of that Instagram post (an "oEmbed").</p><p>However, WordPress is discontinuing support for Instagram oEmbeds due to them now requiring an Access Token to work. Don't worry though, we have your back. Just use the button above to connect to Facebook and we'll make sure your Instagram oEmbeds keep working.
nl: Telkens wanneer je een link naar een Instagram bericht deelt in WordPress, wordt deze automatisch omgezet in een ingesloten versie van die Instagram bericht (een "oEmbed").</p><p> WordPress stopt echter met de ondersteuning van Instagram oEmbeds, omdat deze nu een access token vereisen om te kunnen werken. Maak je echter geen zorgen, wij staan achter je. Gebruik de knop hierboven om verbinding te maken met Facebook en wij zorgen ervoor dat je Instagram oEmbeds blijven werken.

en: Apply Changes
nl: Wijzigingen toepassen

en: Apply to:
nl: Toepassen op:

en: Are you having trouble displaying your feed due to an error connecting an account or an Instagram API error? We have several articles to help you troubleshoot issues and help you solve them.
nl: Heb je problemen met het weergeven van je feed door een fout bij het verbinden van een account of een Instagram API-fout? We hebben verschillende artikelen om je te helpen problemen op te lossen en op te lossen.

en: Are you using an Ajax powered theme?
nl: Ben je een Ajax aangestuurd thema aan het gebruiken?

en: As Instagram is part of Facebook, in order to display Instagram oEmbeds, you must connect to Facebook. Click on the button below to connect
nl: Aangezien Instagram deel uitmaakt van Facebook, moet je om Instagram oEmbeds weer te geven verbinding maken met Facebook. Klik op de knop hieronder om verbinding te maken

en: As you're already using one of our free plugins we thought we'd suggest some others you might like to. Check out our other free plugins below:
nl: Aangezien je al gebruik maakt van een van onze gratis plugins dachten we dat we zouden suggereren een aantal anderen die je misschien wilt. Bekijk onze andere gratis plugins hieronder:

en: As your Instagram account is set to be "Private", Instagram requires that you reauthenticate your account every 60 days. This a courtesy email to let you know that you need to take action to allow the Instagram feed on your website to continue updating. If you don't refresh your account, then a backup cache will be displayed instead.
nl: Omdat je Instagram-account is ingesteld als "privé", vereist Instagram dat je je account elke 60 dagen opnieuw authenticeert. Dit is een beleefdheidsmailtje om je te laten weten dat je actie moet ondernemen om de Instagram-feed op je site te kunnen blijven bijwerken. Als je je account niet vernieuwt, wordt in plaats daarvan een back-upcache weergegeven.

en: Auto Load More on Scroll
nl: Automatisch meer laden bij scrollen

en: Auto-detect (recommended)
nl: Auto-detecteren (aanbevolen)

en: Auto-detect means that the plugin automatically sets the image resolution based on the size of your feed.
nl: Auto-detect betekent dat de plugin automatisch de afbeeldingsresolutie instelt op basis van de grootte van je feed.

en: Automated YouTube Live Streaming
nl: Geautomatiseerde YouTube live streaming

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Avatar is automatically retrieved from Instagram for Business accounts
nl: Avatar wordt automatisch opgehaald van Instagram voor bedrijven-accounts

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Basic Form Templates
nl: Basis formulier templates

en: Bonus: Instagram Feed Lite users get <span class="price-20-off">50% off regular price</span>, automatically applied at checkout.
nl: Bonus: Instagram Feed Lite gebruikers krijgen een <span class="price-20-off">50% korting op normale prijs</span> automatisch toegevoegd bij afrekenen.

en: Business or Basic Display
nl: Zakelijk of persoonlijke weergave

en: Button Background Color
nl: Achtergrondkleur knop

en: Button Text
nl: Knoptekst

en: Button Text Color
nl: Kleur knoptekst

en: Button not working?
nl: Knop werkt niet?

en: By default on mobile devices the layout automatically changes to use fewer columns. Checking this setting disables the mobile layout.
nl: Standaard wordt op mobiele apparaten de opmaak automatisch aangepast om minder kolommen te gebruiken. Het aanvinken van deze instelling schakelt de mobiele lay-out uit.

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Caption
nl: Bijschrift

en: Caption Options
nl: Bijschrift opties

en: Captions, comments, dates, likes, and comment counts.
nl: Bijschriften, opmerkingen, datums, likes, en reacties aantallen.

en: Carousel
nl: Carrousel

en: Carousel Options
nl: Carrousel opties

en: Centered
nl: Gecentreerd

en: Changing the password, updating privacy settings, or removing page admins for the related Facebook page may require %smanually reauthorizing our app%s to reconnect an account.
nl: Als je het wachtwoord wijzigt, de privacy-instellingen bijwerkt of beheerders van de betrokken Facebook-pagina verwijdert, moet je  onze app mogelijk %smanueel opnieuw machtigen%s om een account opnieuw te koppelen.

en: Check for new posts
nl: Controleren op nieuwe berichten

en: Check out our other free plugins: <a href="https://wordpress.org/plugins/custom-facebook-feed/" target="_blank">Facebook</a>, <a href="https://wordpress.org/plugins/custom-twitter-feeds/" target="_blank">Twitter</a>, and <a href="https://wordpress.org/plugins/feeds-for-youtube/" target="_blank">YouTube</a>.
nl: Bekijk onze andere gratis plugins: <a href="https://wordpress.org/plugins/custom-facebook-feed/" target="_blank">Facebook</a>, <a href="https://wordpress.org/plugins/custom-twitter-feeds/" target="_blank">Twitter</a>, en <a href="https://wordpress.org/plugins/feeds-for-youtube/" target="_blank">YouTube</a>.

en: Check this box if you'd like to enqueue the JavaScript file for the plugin in the head instead of the footer.
nl: Vink dit vakje aan als je het JavaScript bestand voor de plugin in de head in plaats van de footer wilt in de wachtrij plaatsen.

en: Check this box if you'd like to only include the CSS file for the plugin when the feed is on the page.
nl: Vink dit vakje aan als je alleen het CSS bestand voor de plugin wilt opnemen als de feed op de pagina staat.

en: Check this box to have images loaded server side instead of with JS.
nl: Vink dit vakje aan om het laden van de afbeeldingen via de server te doen in plaats van met JS.

en: Checking this box will change the link for each post to any url included in the caption for that Instagram post. The lightbox will be disabled. Visit <a href='https://smashballoon.com/make-a-shoppable-feed?utm_campaign=instagram-free&utm_source=settings&utm_medium=shoppable'>this link</a> to learn how this works.
nl: Door dit vakje aan te vinken zal de link voor elk bericht veranderen naar een url die in het bijschrift van die Instagram bericht staat. De lightbox zal worden uitgeschakeld. Ga naar <a href='https://smashballoon.com/make-a-shoppable-feed?utm_campaign=instagram-free&utm_source=settings&utm_medium=shoppable'>deze link</a> om te leren hoe dit werkt.

en: Choose 1 or 2 rows of posts in the carousel
nl: Kies 1 of 2 rijen van berichten in de carrousel

en: Choose from 3 different ways of highlighting posts including by pattern, hashtag, post id or. Options:
nl: Kies uit 3 verschillende manieren om berichten te markeren, inclusief op patroon, hashtag, bericht-id of. Opties:

en: Clear Backup Cache
nl: Back-up cache leegmaken

en: Clear White Lists
nl: Toegestaan lijsten leegmaken

en: Click for shortcode option
nl: Klik voor shortcode optie

en: Click here
nl: Klik hier

en: Click here to troubleshoot
nl: Klik hier om te troubleshoten

en: Click on the %s tab to learn more about shortcodes
nl: Klik op de %s tab om meer te leren over shortcodes

en: Click on the large blue button to connect your Instagram account. Select "Personal" if your Instagram account is a personal account, "Business" if it is a business or creator account.
nl: Klik op de grote blauwe knop om je Instagram-account te koppelen. Selecteer "Persoonlijk" als je Instagram-account een persoonlijk account is, "Zakelijk" als het een bedrijfs- of makersaccount is.

en: Close
nl: Sluiten

en: Combine multiple feed types into a single feed
nl: Combineer meerdere feedtypen in een enkele feed

en: Complete Entry Management inside WordPress
nl: Volledig invoerbeheer binnen WordPress

en: Completely customizable
nl: Volledig aanpasbaar

en: Configure
nl: Configureer

en: Configure Options
nl: Configuratie-opties

en: Connect Accounts
nl: Accounts verbinden

en: Connect This Account
nl: Verbind deze account

en: Connect a Different Account
nl: Verbind een andere account

en: Connect a user account above
nl: Verbind de bovenstaande gebruiker

en: Connect an Instagram Account
nl: Verbind een Instagram account

en: Connect to Facebook
nl: Met Facebook verbinden

en: Connect to Facebook and Recheck Access Token
nl: Verbind met Facebook en controleer access token opnieuw

en: Constant Contact only
nl: Alleen constant contact

en: Constant Contact, Mailchimp, AWeber, GetResponse, Campaign Monitor, and Drip
nl: Constant Contact, Mailchimp, AWeber, GetResponse, Campaign Monitor, en Drip

en: Content
nl: Inhoud

en: Control exactly which posts show up in your feed by using the Visual Moderation Mode feature to pick and choose what to display. Remove specific posts or create a whitelist of approved content using Instagram Feed Pro.
nl: Bepaal precies welke berichten in je feed getoond door de functie visuele moderatie modus te gebruiken om te kiezen wat wordt weergegeven. Verwijder specifieke berichten of maak een witte lijst van goedgekeurde inhoud met Instagram Feed Pro.

en: Copy and paste the following shortcode directly into the page, post or widget where you'd like the feed to show up:
nl: Kopieer en plak de volgende shortcode direct in de pagina, bericht of widget waar je de feed wilt tonen:

en: Copy and paste this shortcode directly into the page, post or widget where you'd like to display the feed:
nl: Kopieer en plak deze shortcode direct in de pagina, bericht of widget waar je de feed wilt tonen:

en: Copy and paste this shortcode into your page or widget area
nl: Kopieer en plak deze shortcode in je pagina of widget gebied

en: Could not activate addon. Please activate from the Plugins page.
nl: Kan addon niet activeren. Activeer het via de plugin pagina.

en: Could not deactivate the addon. Please deactivate from the Plugins page.
nl: Kan de addon niet deactiveren. Deactiveer het via de plugin pagina.

en: Could not install a plugin. Please download from WordPress.org and install manually.
nl: Kan een plugin niet installeren. Download van WordPress.org en installeer handmatig.

en: Could not install addon. Please download from wpforms.com and install manually.
nl: Kan add-on niet installeren. Download van wpforms.com en installeer handmatig.

en: Creating Your First Feed
nl: Je eerste feed maken

en: Custom CSS
nl: Aangepaste CSS

en: Custom Captcha Addon included
nl: Aanpaste captcha addon inbegrepen

en: Custom Facebook Feed makes displaying your Facebook posts easy. Keep your site visitors informed and increase engagement with your Facebook page by displaying a feed on your website.
nl: Een aangepaste Facebook-feed maakt het weergeven van je Facebook berichten eenvoudig. Hou je sitebezoekers op de hoogte en verhoog de betrokkenheid met je Facebookpagina door een feed op je site weer te geven.

en: Custom JavaScript
nl: Aangepast JavaScript

en: Custom Twitter Feeds is a highly customizable way to display tweets from your Twitter account. Promote your latest content and update your site content automatically.
nl: Custom Twitter Feeds is een zeer aanpasbare manier om tweets van je Twitter-account weer te geven. Promoot je laatste inhoud en update de inhoud van je site automatisch.

en: Customer Support
nl: Klantenondersteuning

en: Customize Options
nl: Visuele opties

en: Date
nl: Datum

en: Days
nl: Dagen

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Detailed Step-By-Step Guide
nl: Gedetailleerde stap-voor-stap gids

en: Did you know, you can also use this Instagram Feed plugin to easily add Instagram content on your website?
nl: Wist je dat je deze Instagram Feed plugin ook kunt gebruiken om gemakkelijk op je site Instagram inhoud toe te voegen?

en: Directions on how to resolve this issue
nl: Aanwijzingen voor het oplossen van dit probleem

en: Disable
nl: Deactiveer

en: Disable Admin Error Notice
nl: Beheerder fout kennisgeving uitschakelen

en: Disable JS Image Loading
nl: JS afbeeldingladen uitschakelen

en: Disable Local Image Storing and Resizing
nl: Lokaal opslaan en wijzigen van afbeeldingen uitschakelen

en: Disable mobile layout
nl: Mobiele lay-out uitschakelen

en: Disable the mobile layout. Options:
nl: Uitschakelen van de mobiele lay-out. Opties:

en: Dismiss this message
nl: Negeer dit bericht

en: Dismiss this message.
nl: Dit bericht negeren.

en: Display Facebook Pages and Groups
nl: Toon Facebook pagina's en groepen

en: Display Instagram stories.
nl: Instagram verhalen tonen.

en: Display Your Feed
nl: Toon je feed

en: Display a custom avatar in the header. Enter the full URL of an image file.
nl: Toon een aangepaste avatar in de header. Voer de volledige URL van een afbeeldingsbestand in.

en: Display a custom bio in the header
nl: Een aangepaste bio in de header weergeven

en: Display all media, only photos, or only videos
nl: Toon alle media, alleen foto's, of alleen video's

en: Display beautifully clean, customizable, and responsive Instagram feeds.
nl: Toon prachtig schone, aanpasbare en responsive Instagram-feeds.

en: Display directional arrows on the carousel
nl: Richtingspijlen op de carrousel weergeven

en: Display images, swipe through carousel posts, and play videos in a pop-up lightbox
nl: Afbeeldingen weergeven, door carrousel-berichten bladeren en video's afspelen in een pop-up lightbox

en: Display pagination links below the carousel
nl: Toon paginering links onder de carrousel

en: Display photos from a User ID (user)<br />Display posts from a Hashtag (hashtag)
nl: Geef foto's weer van een gebruikers-ID (gebruiker)<br />Geef berichten weer van een hashtag (hashtag)

en: Display photos that the account was tagged in (tagged)
nl: Foto's tonen waarin het account getagd is (tagged)

en: Display posts from a specific hashtag instead of from a user
nl: Toon berichten van een specifieke hashtag in plaats van, van een andere gebruiker

en: Display posts that your account has been tagged in.
nl: Toon berichten waarin je account is getagd.

en: Display the bio in the header. Options:
nl: Toon de bio in de header. Opties:

en: Display your Feed
nl: Je feed tonen

en: Display your Instagram feed
nl: Je Instagram feed tonen

en: Display your feed
nl: Toon je feed

en: Display your latest Instagram story in a pop-up lightbox
nl: Toon je laatste Instagram verhaal in een pop-up lightbox

en: Distance before the end of feed or page that triggers the loading of more posts.
nl: Afstand vóór het einde van de feed of pagina die het laden van meer berichten activeert.

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Due to a configuration issue on your web server, the GDPR setting is unable to be enabled.
nl: Door een configuratieprobleem op je webserver kan de GDPR-instelling niet worden ingeschakeld.

en: Due to recent Instagram platform changes, it's no longer possible to create a feed by adding the access token to the shortcode. Remove the access token from the shortcode and connect an account on the %s instead.
nl: Als gevolg van recente wijzigingen in het Instagram-platform is het niet langer mogelijk om een feed te maken door het access token toe te voegen aan de shortcode. Verwijder het access token uit de shortcode en verbind in plaats daarvan een account op de %s.

en: Email Marketing Addons included
nl: E-mail marketing addons inbegrepen

en: Email Recipients
nl: E-mail ontvangers

en: Emails not working?
nl: E-mails werken niet?

en: Enable Autoplay
nl: Autoplay inschakelen

en: Enable Backup Caching
nl: Back-up caching inschakelen

en: Enable Carousel
nl: Carrousel inschakelen

en: Enable Custom Templates
nl: Aangepaste templates inschakelen

en: Enable GDPR settings
nl: GDPR instellingen inschakelen

en: Enable Instagram oEmbeds
nl: Instagram oEmbeds inschakelen

en: Enable Pop-up Lightbox
nl: Pop-up lightbox inschakelen

en: Enable Usage Tracking
nl: Gebruikstracering inschakelen

en: Enable this setting to create a carousel slider out of your photos.
nl: De instelling inschakelen om carrousel sliders te maken uit je foto's.

en: Enabling this setting prevents all images and videos from being loaded directly from Instagram's servers (CDN) to prevent any requests to external websites in your browser. To accommodate this, some features of the plugin will be disabled or limited.
nl: Als je deze instelling inschakelt, worden alle afbeeldingen en video's niet rechtstreeks geladen vanaf de servers van Instagram (CDN) om te voorkomen dat er in je browser verzoeken naar externe sites worden verzonden. Om dit mogelijk te maken, zullen sommige functies van de plugin worden uitgeschakeld of beperkt.

en: Enqueue CSS file with shortcode
nl: Plaats CSS bestand in de wachtrij met shortcode

en: Enqueue JS file in head
nl: JS bestand in head in de wachtrij plaatsen

en: Enter a valid Instagram Access Token
nl: Voor een geldige Instagram access token in

en: Error connecting to %s.
nl: Fout verbinden met %s.

en: Error editing image.
nl: Fout bij bewerking afbeelding.

en: Error inserting post.
nl: Fout bij invoegen bericht.

en: Error saving edited image.
nl: Fout bij opslaan bewerkte afbeelding.

en: Error updating post.
nl: Fout bij bijwerken bericht.

en: Error:
nl: Fout:

en: Error: Access Token is not valid or has expired.
nl: Fout: acces token is niet geldig of is verlopen.

en: Error: Cannot add access token directly to the shortcode.
nl: Fout: kan access token niet direct in de shortcode toevoegen.

en: Error: Cannot retrieve posts for this hashtag.
nl: Fout: kan berichten niet ophalen voor deze hashtag.

en: Error: Connected account for the user %s does not have permission to use this feed type.
nl: Fout: de aangesloten account voor de gebruiker %s heeft geen toestemming om dit feed type te gebruiken.

en: Error: Hashtag limit of 30 unique hashtags per week has been reached.
nl: Fout: hashtag limiet van 30 unieke hashtags per week is bereikt.

en: Error: No connected account.
nl: Fout: geen verbonden account.

en: Error: No posts found.
nl: Fout: geen berichten gevonden.

en: Error: No users set.
nl: Fout: geen gebruikers ingesteld.

en: Error: Private Instagram Account.
nl: Fout: deze Instagram account is privé.

en: Error: There is no connected account for the user %s.
nl: Fout: er zijn geen verbonden accounts voor de gebruiker %s.

en: Even more customization options for your feed.
nl: En nog meer aanpassingen opties voor je feed.

en: Every
nl: Elke

en: Every 12 hours
nl: Elke 12 uur

en: Every 24 hours
nl: Elke 24 uur

en: Every 30 minutes
nl: Elke 30 minuten

en: Every feed will save a duplicate version of itself in the database to be used if the normal cache is not available.
nl: Elke feed zal een duplicate versie van zichzelf opslaan in de database om te gebruiken als de normale cache niet beschikbaar is.

en: Every hour
nl: Elk uur

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Expand Icon
nl: Vouw pictogram uit

en: Expires in %s days
nl: Verloopt in %s dagen

en: FAQs and Docs
nl: FAQ's en documentatie

en: Facebook Feed
nl: Facebook feed

en: Favor Local Images
nl: Verkies lokale afbeeldingen

en: Feature
nl: Functie

en: Feature specific Instagram posts in your feeds by using the Highlight layout to feature specific posts, either by using their ID or a hashtag in their caption. Also create rotating carousels of your photos and videos to best utilize the space on your site. These layouts and more are available in our Pro version.
nl: Benadruk specifieke Instagram berichten in je feeds door de markeer lay-out te gebruiken om specifieke berichten te benadrukken, hetzij door hun ID of een hashtag in hun bijschrift te gebruiken. Maak ook roterende carrousels van je foto's en video's om de ruimte op je site zo goed mogelijk te benutten. Deze lay-outs en meer zijn beschikbaar in onze Pro-versie.

en: Feed Finder
nl: Feed vinder

en: Feed Finder Summary
nl: Samenvatting feed vinder

en: Feed Issue Email Report
nl: Feed problemen e-mail rapport

en: Feed Moderation
nl: Feed moderatie

en: Feed Types
nl: Feedtypen

en: Feed will not update.
nl: Feed zal niet updaten.

en: Feeds for YouTube is a simple yet powerful way to display videos from YouTube on your website. Increase engagement with your channel while keeping visitors on your website.
nl: Feeds voor YouTube is een eenvoudige maar krachtige manier om video's van YouTube op je site weer te geven. Verhoog de betrokkenheid van je kanaal terwijl je bezoekers op je site houdt.

en: Feeds using this account might not be updating due to an error. Try viewing these feeds after reconnecting the account and saving your settings below.
nl: Feeds die gebruik maken van deze account worden mogelijk niet bijgewerkt worden vanwege een fout. Probeer deze feeds te bekijken nadat je de account opnieuw hebt verbonden en je instellingen hieronder hebt opgeslagen.

en: Filter by word or hashtag
nl: Filter op woord of een hashtag

en: Filter feeds by word or hashtag.
nl: Filter feeds op woord of een hashtag.

en: Filtering
nl: Filteren

en: Find out how to display <a href="?page=sb-instagram-feed&amp;tab=display">multiple feeds</a>.
nl: Ontdek hoe je <a href="?page=sb-instagram-feed&amp;tab=display">meerdere feeds</a> kan weergeven.

en: Follow on Instagram
nl: Volg op Instagram

en: Force cache to clear on interval
nl: Forceer leegmaken cache op een interval

en: Free
nl: Gratis

en: Friday
nl: Vrijdag

en: Full size (640x640)
nl: Volledige grootte (640x640)

en: General
nl: Algemeen

en: Get Instagram Feed Pro Today and Unlock all the Powerful Features
nl: Download Instagram Feed Pro vandaag nog en ontgrendel alle krachtige functies

en: Get Instagram Feed Pro and Unlock all the Powerful Features
nl: Verkrijg Instagram Feed Pro en ontgrendel alle krachtige functies

en: Get the Most out of Hashtags
nl: Haal het meeste uit de hashtags

en: Get the most out of your Instagram Feeds by upgrading to Pro and unlocking all of the powerful features.
nl: Haal het meeste uit je Instagram Feeds door te upgraden naar de Pro-versie en daarmee alle krachtige functies te ontsluiten.

en: Getting Started
nl: Ga aan de slag

en: Grid
nl: Raster

en: Grid layout only
nl: Alleen raster lay-out

en: Grid, highlight, masonry, and carousel layouts
nl: Raster, markeer, masonry en carrousel lay-outs

en: HTTP Error. Unable to connect to the Instagram API.
nl: HTTP fout. Het was niet mogelijk om verbinding te maken met de Instagram API.

en: Have a Facebook Page or Group? Easily embed a feed of posts into your website, delivering fresh content automatically to your site from Facebook. Posts, Photos, Events, Videos, Albums, Reviews, and more!
nl: Heb je een Facebook-pagina of -groep? Sluit eenvoudig een feed in van berichten toe aan je site, zodat je automatisch verse inhoud van Facebook op je site krijgt. Berichten, foto's, evenementen, video's, albums, beoordelingen en meer!

en: Header Display
nl: Header weergave

en: Header Options
nl: Header opties

en: Header Size
nl: Header afmetingen

en: Header Style
nl: Header stijl

en: Header Text Color
nl: Headertekstkleur

en: Heads up!
nl: Opgelet!

en: Height of Feed
nl: Hoogte van de feed

en: Hello and welcome to the Instagram Feed plugin, the most beautiful, clean, and reliable Instagram feed plugin in the world. At Smash Balloon, we build software that helps you create beautiful responsive social media feeds for your website in minutes.
nl: Hallo en welkom bij de Instagram Feed plugin, de mooiste, schoon en betrouwbare Instagram feed plugin ter wereld. Bij Smash Balloon, bouwen we software die je helpt om in enkele minuten mooie responsive sociale media feeds voor je site te maken.

en: Help us improve the Instagram Feed plugin
nl: Help ons de Instagram Feed plugin te verbeteren

en: Here's some more <span>free</span> plugins you might like!
nl: Hier zijn nog een paar <span>gratis</span> plugins die je misschien leuk vindt!

en: Highlight
nl: Markeren

en: Highlight Options
nl: Markeer opties

en: Highlight Posts by ID
nl: Markeer berichten op ID

en: Highlight Posts with these Hashtags
nl: Markeer berichten met de volgende hashtags

en: Highlight Your Posts and Create Carousels
nl: Markeer je berichten en maak carrousels

en: Highlight every
nl: Markeer iedere

en: Highlight posts with these hashtags.
nl: Markeer berichten met de volgende hashtags.

en: Highlighting Type
nl: Markeringstype

en: Hours
nl: Uren

en: Hover Background Color
nl: Achtergrondkleur bij hover

en: Hover Text Color
nl: Tekstkleur bij hover

en: How often a post is highlighted.
nl: Hoe vaak moet het bericht gemarkeerd worden.

en: How posts are arranged visually in the feed. There are four layouts: Grid, Carousel Slider, Masonry Grid, or Highlight Grid.  Options:
nl: Hoe berichten visueel in de feed worden gerangschikt. Er zijn vier lay-outs: raster, carrouselslider, Masonry raster of markering raster. Opties:

en: How to Create a Facebook Page
nl: Hoe een Facebookpagina aanmaken

en: How to Display Multiple Feeds
nl: Hoe meerdere feeds weergeven

en: How to display User feeds
nl: Hoe moeten gebruiker feeds getoond worden

en: Icon Color
nl: Pictogramkleur

en: Icon Size
nl: Pictogramgrootte

en: If you need to display more than 30 hashtag feeds on your site, consider connecting an additional business account from a separate Instagram Identity and Facebook page. Connecting an additional Instagram business account from the same Facebook page will not raise the limit.
nl: Als je meer dan 30 hashtag-feeds op je site moet weergeven, overweeg dan om een extra bedrijfsaccount aan te sluiten vanaf een aparte Instagram-identiteit en Facebook-pagina. Als je een extra Instagram-bedrijfsaccount vanaf dezelfde Facebook-pagina aansluit, wordt de limiet niet verhoogd.

en: If you set a width on the feed then this will be used on mobile as well as desktop. Check this setting to set the feed width to be 100% on mobile so that it is responsive.
nl: Als je een breedte instelt op de feed dan zal deze zowel op mobiel als desktop gebruikt worden. Vink deze instelling aan om de breedte van de feed op 100% in te stellen op mobiel, zodat deze responsive is.

en: If you want to support us in our mission to make bringing social media content to your website both easy and reliable, then consider upgrading to one of our Pro plugins.
nl: Als je ons wilt ondersteunen in onze missie om sociale media-inhoud zowel gemakkelijk als betrouwbaar naar je site te brengen, overweeg dan een upgrade naar een van onze Pro-plugins.

en: If you'd like to display multiple feeds then you can set different settings directly in the shortcode like so:
nl: Als je meerdere feeds wilt weergeven, kun je verschillende instellingen direct in de shortcode zetten, zoals dit:

en: If you're experiencing an issue with the plugin not auto-updating then you can set this to 'Yes' to run a scheduled event behind the scenes which forces the plugin cache to clear on a regular basis and retrieve new data from Instagram.
nl: Als je een probleem hebt met de plugin die niet automatisch bijwerkt, dan kun je dit op 'Ja' zetten om een geplande gebeurtenis achter de schermen uit te voeren die de cache van de plugin dwingt om regelmatig te wissen en nieuwe gegevens van Instagram op te halen.

en: If your feed contains a lot of IG TV posts or your feed is not displaying any posts despite there being posts available on Instagram.com, try increasing this number to 25 or more.
nl: Als je feed veel IG TV berichten bevat of als je feed geen berichten weergeeft ondanks dat er berichten beschikbaar zijn op Instagram.com, probeer dit aantal dan te verhogen naar 25 of meer.

en: Image Resizing
nl: Formaat van afbeelding aanpassen

en: Image Resolution
nl: Afbeeldingsresolutie

en: Image and Video Display
nl: Afbeelding en video display

en: Image, carousel, and video thumbnails
nl: Afbeelding, carrousel en video thumbnails

en: Images and link only
nl: Alleen afbeelding en link

en: Images in their original aspect ratios with no vertical space between posts.
nl: Afbeeldingen in hun oorspronkelijke beeldverhoudingen zonder verticale ruimte tussen berichten.

en: In the background
nl: In de achtergrond

en: Inactive
nl: Inactief

en: Increase social engagement
nl: Verhoog sociale interactie

en: Infinitely loop through posts or rewind
nl: Oneindig door berichten lopen of terugspoelen

en: Infinity
nl: Oneindigheid

en: Information to display
nl: Informatie om te tonen

en: Inherit from theme
nl: Neem over van thema

en: Initial posts will be loaded using AJAX instead of added to the page directly. If you use page caching, this will allow the feed to update according to the "Check for new posts every" setting on the "Configure" tab.
nl: De eerste berichten worden geladen met AJAX in plaats van direct aan de pagina toegevoegd. Als je pagina caching gebruikt, zal dit ervoor zorgen dat de feed wordt bijgewerkt volgens de instelling "Elke keer controleren op nieuwe berichten" op het tabblad "Configureren".

en: Instagram Accounts
nl: Instagram accounts

en: Instagram Feed Critical Issue
nl: Instagram Feed kritiek probleem

en: Instagram Feed Errors
nl: Instagram feed fouten

en: Instagram Feed Report for %s
nl: Instagram feed rapport voor %s

en: Instagram Feed has no critical errors
nl: Instagram feed bevat geen kritieke fouten

en: Instagram Feed is a clean and beautiful way to add your Instagram posts to your website. Grab your visitors attention and keep them engaged with your site longer.
nl: Instagram Feed is een schone en mooie manier om je Instagram berichten aan je site toe te voegen. Trek de aandacht van je bezoekers en houd ze langer betrokken bij je site.

en: Instagram Feed is brought to you by the same team that’s behind the largest WordPress resource site, <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">WPBeginner</a>, the most popular lead-generation software, <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">OptinMonster</a>, the best WordPress analytics plugin, <a href="%3$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">MonsterInsights</a>, and the most powerful WordPress contest plugin, <a href="%4$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">RafflePress</a>.
nl: Instagram Feed wordt je gebracht door hetzelfde team dat zit achter de grootste WordPress bronnensite, <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">WPBeginner</a>, de meest populaire lead-generatie software, <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">OptinMonster</a>, de beste WordPress analytics plugin, <a href="%3$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">MonsterInsights</a>, en de meest krachtige WordPress wedstrijd plugin, <a href="%4$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">RafflePress</a>.

en: Instagram Feed is encountering an error and your feeds may not be updating due to the following reasons:
nl: Instagram Feed ondervindt een fout en je feeds worden mogelijk niet bijgewerkt om de volgende redenen:

en: Instagram Feed will record information and statistics about your site in order for the team at Smash Balloon to learn more about how our plugins are used. The plugin will never collect any sensitive information like access tokens, email addresses, or user information.
nl: Instagram Feed registreert informatie en statistieken over je site, zodat het team van Smash Balloon meer te weten kan komen over het gebruik van onze plugins. De plugin zal nooit gevoelige informatie verzamelen zoals access tokens, e-mailadressen of gebruikersinformatie.

en: Instagram Feed will send a weekly notification email using your site's wp_mail() function if one or more of your feeds is not updating or is not displaying. If you're not receiving the emails in your inbox, you may need to configure an SMTP service using another plugin like WP Mail SMTP.
nl: Instagram Feed stuurt een wekelijkse notificatie e-mail met behulp van de wp_mail() functie van je site als een of meer van je feeds niet wordt bijgewerkt of niet wordt weergegeven. Als je de e-mails niet in je inbox ontvangt, moet je misschien een SMTP-service configureren met behulp van een andere plugin zoals WP Mail SMTP.

en: Instagram Icon/Link
nl: Instagram pictogram/link

en: Instagram Stories
nl: Instagram verhalen

en: Instagram is deprecating their old API for Personal accounts on June 1, 2020. The plugin supports their new API, however, their new API does not yet include the avatar image for Personal accounts. If you require this feature then it is available if you convert your Instagram account from a Personal to a Business account by following %s. Note: If you previously had a Personal account connected then the plugin has saved the bio text for that feed and will continue to use it automatically.
nl: Instagram is hun oude API aan het verouderen/uitschakelen voor persoonlijke accounts op 1 juni 2020. De plugin ondersteunt hun nieuwe API, echter, hun nieuwe API bevat nog niet de avatar afbeelding voor persoonlijke accounts. Als je deze functie nodig hebt dan is deze beschikbaar als je je Instagram account converteert van een persoonlijk naar een zakelijk account door %s te volgen. Opmerking: als je eerder een persoonlijk account had aangesloten, dan heeft de plugin de biotekst voor die feed opgeslagen en zal deze automatisch blijven gebruiken.

en: Instagram is deprecating their old API for Personal accounts on June 1, 2020. The plugin supports their new API, however, their new API does not yet include the bio text for Personal accounts. If you require this feature then it is available if you convert your Instagram account from a Personal to a Business account by following %s. Note: If you previously had a Personal account connected then the plugin has saved the avatar for that feed and will continue to use it automatically.
nl: Instagram is hun oude API aan het verouderen/uitschakelen voor persoonlijke accounts op 1 juni 2020. De plugin ondersteunt hun nieuwe API, echter, hun nieuwe API bevat nog niet de bio tekst voor persoonlijke accounts. Als je deze functie nodig hebt dan is deze beschikbaar als je je Instagram account converteert van een persoonlijk naar een zakelijk account door %s te volgen. Opmerking: als je eerder een persoonlijk account had aangesloten dan heeft de plugin de avatar voor die feed opgeslagen en zal deze automatisch blijven gebruiken.

en: Instagram oEmbeds will no longer be handled by Instagram Feed.
nl: Instagram oEmbeds zal niet langer meer afgehandeld worden door Instagram Feed.

en: Instagram post %s
nl: Instagram bericht %s

en: Instagram requires that users have a role on a Facebook page in order to create access tokens that don't expire. Visit %1sthis link%2s for instructions on extending your access token to never expire.
nl: Instagram vereist dat gebruikers een rol hebben op een Facebook-pagina om access tokens te maken die niet verlopen. Ga naar %1sdeze link%2s voor instructies om je access tokens te verlengen zodat deze nooit verlopen.

en: Install Addon
nl: Addon installeren

en: Install Plugin
nl: Installeer plugin

en: Install and Activate
nl: Installeren en activeren

en: Interval Time
nl: Intervaltijd

en: Invalid access token
nl: Ongeldige access token

en: Invalid account ID
nl: Ongeldige account ID

en: It looks like JavaScript is not working on this page. Some features may not work fully. Visit %sthis page%s for help resolving this issue.
nl: Het lijkt erop dat JavaScript niet werkt op deze pagina. Sommige functies werken mogelijk niet volledig. Ga naar %sdeze pagina%s voor hulp bij het oplossen van dit probleem.

en: It looks like your Instagram account is private. Instagram requires private accounts to be reauthenticated every 60 days. Refresh your account to allow it to continue updating, or %smake your Instagram account public%s.
nl: Het lijkt erop dat je Instagram-account privé is. Instagram vereist dat privéaccounts elke 60 dagen opnieuw worden geauthenticeerd. Vernieuw je account om het te kunnen blijven updaten, of %smaak je Instagram-account openbaar%s.

en: Just click the button below and we'll do the rest.
nl: Klik op de onderstaande knop en wij doen de rest.

en: Keep Visitors on Your Site
nl: Hou bezoekers op je site

en: Keep Your Site Looking Fresh.
nl: Laat je site er altijd fris uitzien.

en: Large
nl: Groot

en: Layout
nl: Lay-out

en: Layout Options
nl: Lay-out opties

en: Layout Type
nl: Lay-out type

en: Layouts
nl: Lay-outs

en: Learn More
nl: Leer meer

en: Leave at "0" for default
nl: Laat op "0" voor de standaardwaarde

en: Lightbox Comments
nl: Lightbox reacties

en: Lightbox Comments Options
nl: Lightbox reacties opties

en: Like the plugin? Help spread the word!
nl: Vind je de plugin leuk? Vertel het door!

en: Like/Comment Icons
nl: Like/reactie pictogrammen

en: Likes &amp; Comments
nl: Likes &amp; reacties

en: Likes &amp; Comments Options
nl: Likes &amp; reactie opties

en: Limited Advanced Features
nl: Gelimiteerde geavanceerde functies

en: Limited Marketing Integration
nl: Gelimiteerde marketing integraties

en: Limited support
nl: Beperkte ondersteuning

en: Link Posts to URL in Caption (Shoppable feed)
nl: Link berichten naar URL in bijschrift (Shoppable feed)

en: Load More
nl: Laad meer

en: Load More...
nl: Laad meer...

en: Load initial posts with AJAX
nl: Eerste berichten laden met AJAX

en: Load more posts automatically as the user scrolls down the page.
nl: Laad meer berichten automatisch als de gebruiker onderaan de pagina scrolt.

en: Location
nl: Locatie

en: Locations of your feeds are currently being detected. You'll see more information posted here soon!
nl: Locaties van je feeds worden momenteel gedetecteerd. Je zal hier binnenkort meer informatie zien!

en: Loop Type
nl: Looptype

en: Make sure this account has posts available on instagram.com.
nl: Zorg ervoor dat dit account berichten beschikbaar heeft op instagram.com.

en: Make sure your website's emails reach the inbox. Our goal is to make email deliverability easy and reliable. Trusted by over 1 million websites.
nl: Zorg ervoor dat de e-mails van je site de inbox bereiken. Ons doel is om e-mail aflevering gemakkelijk en betrouwbaar te maken. Vertrouwd door meer dan 1 miljoen sites.

en: Make the carousel autoplay
nl: Carrousel automatisch laten afspelen

en: Manual
nl: Handboek

en: Manually Connect an Account
nl: Handmatig een account verbinden

en: Masonry style, square-cropped, image only (no captions or likes/comments below image). "Highlighted" posts are twice as large.
nl: Masonry stijl, vierkant bijgesneden, alleen afbeelding (geen bijschriften of likes/reacties onder afbeelding). "Gemarkeerde" berichten zijn twee keer zo groot.

en: Max number of latest comments.
nl: Max aantal laatste reacties.

en: Maximum Text Length
nl: Maximale lengte tekst

en: Media Type to Display
nl: Mediatype voor weergave

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Minutes
nl: Minuten

en: Misc
nl: Varia

en: Moderate your Feed Content
nl: Modereer je feed inhoud

en: Moderation
nl: Moderatie

en: Moderation Type
nl: Moderatietype

en: Monday
nl: Maandag

en: MonsterInsights makes it “effortless” to properly connect your WordPress site with Google Analytics, so you can start making data-driven decisions to grow your business.
nl: MonsterInsights zorgt ervoor dat je moeiteloos een goede connectie tussen jouw WordPress site en Google Analytics kunt maken. Zodat je data-gedreven besluiten kunt maken om jouw onderneming te laten groeien.

en: More Social Feeds
nl: Meer sociale feeds

en: More customization for feed headers.
nl: Meer aanpassingen voor de feed headers.

en: More information
nl: Meer informatie

en: More layouts - masonry, highlight, and carousel.
nl: Meer lay-outs - masonry, markering en carrousel.

en: Multi-page Forms, File Upload Forms, Multiple Form Notifications, Conditional Form Confirmation
nl: Formulieren met meerdere pagina's, formulieren voor bestandsupload, meervoudige formuliernotificaties, voorwaardelijke formulierbevestiging

en: Multiple Feeds
nl: Meedere feeds

en: Navigate to Instagram Feed in the admin sidebar to go the Configure page.
nl: Navigeer naar Instagram Feed in de admin zijbalk om naar de Configuratie pagina te gaan.

en: Need help setting up the plugin? Check out our <a href="https://smashballoon.com/instagram-feed/free/?utm_campaign=instagram-free&utm_source=display&utm_medium=supportsetup" target="_blank">setup directions</a>
nl: Hulp nodig voor het instellen van deze plugin? Bekijk onze <a href="https://smashballoon.com/instagram-feed/free/?utm_campaign=instagram-free&utm_source=display&utm_medium=supportsetup" target="_blank">installatie handleiding</a>

en: Need help setting up the plugin? Check out our <a href="https://smashballoon.com/instagram-feed/free/?utm_campaign=instagram-free&utm_source=settings&utm_medium=display" target="_blank">setup directions</a>
nl: Hulp nodig voor het instellen van deze plugin? Bekijk onze <a href="https://smashballoon.com/instagram-feed/free/?utm_campaign=instagram-free&utm_source=settings&utm_medium=display" target="_blank">installatie handleiding</a>

en: Need help setting up the plugin? Check out our <a href="https://smashballoon.com/instagram-feed/free/?utm_campaign=instagram-free&utm_source=supportpage&utm_medium=setupdirections" target="_blank">setup directions</a>
nl: Hulp nodig voor het instellen van deze plugin? Bekijk onze <a href="https://smashballoon.com/instagram-feed/free/?utm_campaign=instagram-free&utm_source=supportpage&utm_medium=setupdirections" target="_blank">instellingen handleiding</a>

en: Need help?
nl: Hulp nodig?

en: Newest to oldest
nl: Nieuw naar oud

en: Next Step: <a href="?page=sb-instagram-feed&tab=customize">Customize your Feed</a>
nl: Volgende stap: <a href="?page=sb-instagram-feed&tab=customize">je feed aanpassen</a>

en: Next Step: <a href="?page=sb-instagram-feed&tab=display">Display your Feed</a>
nl: Volgende stap: <a href="?page=sb-instagram-feed&tab=display">Je feed tonen</a>

en: Next check
nl: Volgende controle

en: Next message
nl: Volgend bericht

en: No
nl: Nee

en: No GDPR consent plugin detected. Install a compatible %sGDPR consent plugin%s, or manually enable the setting above to display a GDPR compliant version of the feed to all visitors.
nl: Geen GDPR-toestemmingsplugin gedetecteerd. Installeer een compatibele %sGDPR-toestemmingsplugin%s, of schakel de bovenstaande instelling handmatig in om een GDPR-conforme versie van de feed weer te geven aan alle bezoekers.

en: No Instagram accounts connected. Click the button above to connect an account.
nl: Geen Instagram-accounts aangesloten. Klik op de knop hierboven om een account te koppelen.

en: No critical errors have been detected.
nl: Er zijn geen kritieke fouten gedetecteerd.

en: No database ID.
nl: Geen database ID.

en: No posts found.
nl: Geen berichten gevonden.

en: No requests will be made to third-party websites. To accommodate this, some features of the plugin will be limited:
nl: Er zullen geen aanvragen worden gedaan aan sites van derden. Om dit mogelijk te maken, zullen sommige functies van de plugin beperkt zijn:

en: No white lists currently created
nl: Er is huidig geen toegestaan lijst gemaakt

en: No, thanks
nl: Nee, bedankt

en: Not Installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Note: Saving the settings on this page will clear the cache and reset this schedule
nl: Notitie: de instellingen op deze pagina bewaren zal de cache leegmaken en de planning resetten

en: Nothing currently scheduled
nl: Momenteel niets gepland

en: Number of Columns
nl: Aantal kolommen

en: Number of Comments
nl: Aantal reacties

en: Number of Photos
nl: Aantal foto's

en: Number of Rows
nl: Aantal rijen

en: Number of comments to show starting from the most recent.
nl: Aantal te tonen reacties vanaf de meest recente.

en: Number of photos to show initially.
nl: Aantal foto's die aanvankelijk getoond worden.

en: OK
nl: Ok

en: Once Weekly
nl: Eens per week

en: Once you connect an Instagram account, you can display your feed on any post, page or widget using the shortcode [instagram-feed]. You can also use the Instagram Feed Gutenberg block if your site has the WordPress block editor enabled.
nl: Zodra je een Instagram-account hebt gekoppeld, kun je je feed op elke bericht, pagina of widget weergeven met behulp van de shortcode [instagram-feed]. Je kunt ook het Instagram Feed Gutenberg-blok gebruiken als je site de WordPress-blokeditor heeft ingeschakeld.

en: One feed
nl: Eén feed

en: Only applies for Instagram accounts with bios
nl: Geldt alleen voor Instagram accounts met een bio

en: Only display posts which contain certain words or hashtags in the caption.
nl: Laat enkel berichten zien welke bepaalde woorden of hashtags bevatten in het onderschrift.

en: Only local images (not from Instagram's CDN) will be displayed in the feed.
nl: Alleen lokale afbeeldingen (niet van Instagram zijn CDN) zullen getoond worden in de feed.

en: Only show posts by these users
nl: Toon alleen berichten van deze gebruikers

en: Oops!
nl: Oeps!

en: Optimized for speed
nl: Geoptimaliseerd voor snelheid

en: Our Other Plugins
nl: Onze andere plugins

en: Our high-converting optin forms like Exit-Intent® popups, Fullscreen Welcome Mats, and Scroll boxes help you dramatically boost conversions and get more email subscribers.
nl: Onze hoog converterende Optin formulieren zoals Exit-Intent® pop-ups, Fullscreen Welcome Mats en Scroll boxes helpen je een drastische boost in conversie te geven en zorgen voor meer e-mail inschrijvingen.

en: Out-of-the-box SEO for WordPress. Features like XML Sitemaps, SEO for custom post types, SEO for blogs or business sites, SEO for ecommerce sites, and much more. More than 50 million downloads since 2007.
nl: Out of the box SEO voor WordPress. Functies zoals XML-sitemaps, SEO voor aangepaste berichtsoorten, blogs of bedrijfssites, SEO voor webshops en nog veel meer. Méér dan 50 miljoen downloads sinds 2007.

en: Padding around Images
nl: Padding rond de afbeeldingen

en: Pattern
nl: Patroon

en: Personal Vs Business Accounts
nl: Persoonlijke vs bedrijfsaccounts

en: Photo Hover Style
nl: Foto hoverstijl

en: Photos
nl: Foto's

en: Photos Hover Style Options
nl: Foto's hoverstijl opties

en: Photos Options
nl: Foto's opties

en: Photos only
nl: Alleen foto's

en: Placeholder blank images will be displayed until images are available.
nl: Blanco plaatshouder afbeeldingen zullen getoond worden tot en met de afbeeldingen beschikbaar zijn.

en: Please connect an account on the Instagram Feed plugin Settings page.
nl: Verbind een account op de Instagram Feed plugin instellingenpagina.

en: Please enter the User ID for this Profile:
nl: Geef het gebruikers-ID in voor dit profiel:

en: Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.
nl: Ga naar de Instagram Feed instellingenpagina om je account te verbinden.

en: Please note: this is only available in the <a href="https://smashballoon.com/instagram-feed/?utm_campaign=instagram-free&utm_source=settings&utm_medium=multipletypes" target="_blank">Pro version</a>
nl: Aandachtspunt: dit is alleen beschikbaar in de <a href="https://smashballoon.com/instagram-feed/?utm_campaign=instagram-free&utm_source=settings&utm_medium=multipletypes" target="_blank">Pro versie</a>

en: Please visit the plugin's settings page to select a user account or add one to the shortcode - user="username".
nl: Ga naar de instellingen pagina van de plugin om een gebruikersaccount te selecteren of voeg er een toe aan de shortcode - user="username".

en: Plugin activated.
nl: Plugin geactiveerd.

en: Plugin deactivated.
nl: Plugin gedeactiveerd.

en: Plugin installed & activated.
nl: Plugin geïnstalleerd & geactiveerd.

en: Plugin installed.
nl: Plugin geïnstalleerd.

en: Plugins We Recommend
nl: Door ons aanbevolen plugins

en: Pop-up lightbox to view images and watch videos.
nl: Pop-up lightbox om afbeeldingen en video's te bekijken.

en: Post Filtering
nl: Bericht filtering

en: Post Filtering Options
nl: Berichten filteren opties

en: Post ID
nl: Bericht ID

en: Post Information
nl: Berichtinformatie

en: Post Linking
nl: Bericht linking

en: Posts are displayed in a slideshow carousel.
nl: Berichten worden getoond in een slideshow carrousel.

en: Posts link to the same post on Instagram
nl: Berichtlink naar hetzelfde bericht op Instagram

en: Powerful Form Logic for Building Smart Forms
nl: Krachtige formulierlogica voor het bouwen van slimme formulieren

en: Powerful visual moderation system.
nl: Krachtig visueel moderatie systeem.

en: Premium Support
nl: Premium ondersteuning

en: Preserve settings when plugin is removed
nl: Behouden van instellingen bij het verwijderen van de plugin

en: Previous message
nl: Vorig bericht

en: Price:
nl: Prijs:

en: Priority support
nl: Ondersteuning met prioriteit

en: Pro version only
nl: Alleen pro-versie

en: Quick links:
nl: Snelle links:

en: Random
nl: Willekeurig

en: Read Documentation
nl: Lees de documentatie

en: Recent hashtag, top Hashtag, and tagged feeds.
nl: Recente hashtags, populaire hashtags en getagde feeds.

en: Refresh now
nl: Ververs nu

en: Remove
nl: Verwijder

en: Remove from Primary Feed
nl: Verwijder van primaire feed

en: Remove photos containing these words or hashtags
nl: Verwijder foto's die de volgende woorden of hashtags bevatten

en: Remove posts which contain certain words or hashtags in the caption.
nl: Verwijder berichten die bepaalde woorden of hashtags bevatten in het bijschrift.

en: Request Support
nl: Vraag om ondersteuning

en: Reset Error Log
nl: Foutenlog leegmaken

en: Reset Resized Images
nl: Reset herschaalde afbeeldingen

en: Retest
nl: Opnieuw testen

en: Rewind
nl: Terugspoelen

en: SEO friendly
nl: SEO vriendelijk

en: Saturday
nl: Zaterdag

en: Save time
nl: Bespaar tijd

en: Schedule Weekly on
nl: Weekelijks inplannen op

en: Searching Addons
nl: Addons zoeken

en: See All
nl: Toon alles

en: See our related FAQ
nl: Bekijk onze gerelateerde FAQ

en: See the table below for a full list of available shortcode options:
nl: Bekijk de onderstaande tabel voor de volledige lijst van alle beschikbare shortcode opties:

en: Select a Feed Type
nl: Selecteer een feedtype

en: Select a layout to see associated<br />options
nl: Selecteer een lay-out om de geassocieerde<br />opties te zien

en: Sent from %s
nl: Verzonden van %s

en: Separate IDs using commas
nl: Scheid ID's met behulp van komma's

en: Separate multiple hashtags using commas
nl: Scheid meerdere hashtags met komma's

en: Separate usernames using commas
nl: Scheid gebruikersnamen met behulp van komma's

en: Separate words/hashtags using commas
nl: Scheid woorden/hashtags met komma's

en: Set to be 100% width on mobile?
nl: Instellen op 100% breedte voor mobiel?

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Setup Directions
nl: Setup aanwijzingen

en: Shortcode Settings
nl: Shortcode instellingen

en: Shortcode option
nl: Shortcode opties

en: Show
nl: Toon

en: Show Bio Text
nl: Toon bio tekst

en: Show Caption
nl: Bijschrift weergeven

en: Show Comments in Lightbox
nl: Toon reacties in lightbox

en: Show Feed Header
nl: Feed header weergeven

en: Show Icons
nl: Pictogrammen weergeven

en: Show Navigation Arrows
nl: Navigatie pijlen tonen

en: Show Number of Followers
nl: Aantal volgers weergeven

en: Show Pagination
nl: Paginering weergeven

en: Show Pro Options
nl: Tonen Pro opties

en: Show access token and account info
nl: Toon access token en account informatie

en: Show photos containing these words or hashtags
nl: Toon foto's die de volgende woorden of hashtags bevatten

en: Show the 'Load More' button
nl: Toon de 'Laad meer' knop

en: Show the Follow button
nl: De volg knop tonen

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Size of the header including small, medium and large. Options:
nl: Grootte van de header, inclusief klein, middelgroot en groot. Opties:

en: Small
nl: Klein

en: Smash Balloon is a fun-loving WordPress plugin development company birthed into existence in early 2013. We specialize in creating plugins that are not only intuitive and simple to use, but also designed to integrate seamlessly into your website and allow you to display your social media content in powerful and unique ways. Over 1 million awesome people have decided to actively use our plugins, which is an incredible honor that we don’t take lightly. This compels us to try to provide the quickest and most effective customer support that we can, blowing users away with the best customer service they’ve ever experienced.
nl: Smash Balloon is een plezier-liefhebbende WordPress plugin ontwikkelingsbedrijf gestart in het begin van 2013. Wij zijn gespecialiseerd in het creëren van plugins die niet alleen intuïtief en eenvoudig te gebruiken zijn, maar ook ontworpen zijn om naadloos te integreren in je site en je in staat te stellen je sociale media inhoud op krachtige en unieke manieren weer te geven. Meer dan 1 miljoen geweldige mensen hebben besloten om actief gebruik te maken van onze plugins, dat is een ongelooflijke eer die we niet licht opvatten. Dit dwingt ons om te proberen de snelste en meest effectieve klantenondersteuning te bieden die we kunnen, en gebruikers weg te blazen met de beste klantenservice die ze ooit hebben meegemaakt.

en: Some Instagram Feed features will be limited for visitors to ensure GDPR compliance until they give consent.
nl: Sommige Instagram Feed-functies zullen voor bezoekers beperkt zijn om GDPR-naleving te waarborgen totdat zij toestemming geven.

en: Sort Photos By
nl: Sorteer foto's op

en: Sort the posts by Newest to Oldest (none) or Random (random)
nl: Sorteer de berichten op "Nieuwste tot Oudste (geen)" of "Willekeurig (willekeurig)"

en: Sources
nl: Bronnen

en: Standard
nl: Standaard

en: Standard Support
nl: Standaard ondersteuning

en: Standard or centered header
nl: Standaard of gecentreerde header

en: Standard, centered, or boxed header that includes follower and post counts
nl: Standaard, gecentreerde of omkaderde header met tellingen van volgers en berichten

en: Still need help? Submit a ticket and one of our support experts will get back to you as soon as possible.<br /><b>Important:</b> Please include your <b>System Info</b> below with all support requests.
nl: Nog steeds hulp nodig? Maak een ticket aan en een van onze ondersteuningsexperts neemt zo snel mogelijk contact met je op.<br /><b>Belangrijk:</b> vermeld je <b>systeeminfo</b> hieronder bij alle ondersteuningsverzoeken.

en: Sunday
nl: Zondag

en: Super simple to set up
nl: Zeer eenvoudig om in te stellen

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Switch Accounts
nl: Accounts wisselen

en: System Info &nbsp; <i style="color: #666; font-size: 11px; font-weight: normal;">Click the text below to select all</i>
nl: Systeem info &nbsp; <i style="color: #666; font-size: 11px; font-weight: normal;">Klik op de tekst hieronder om alles te selecteren</i>

en: Tables used for storing information about resized images were not successfully created.
nl: De tabellen die gebruikt worden om informatie over herschaalde afbeeldingen op te slaan, werden niet succesvol aangemaakt.

en: Tagged:
nl: Getagged:

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Text Size
nl: Tekstgrootte

en: Thank you so much for using our plugins. We appreciate you trusting us to power your social media feeds.
nl: Enorm bedankt voor het gebruiken van onze plugins. We waarderen je vertrouwen in ons om je sociale media feeds aan te sturen.

en: Thanks for being a loyal Instagram Feed Lite user. <strong>Upgrade to Instagram Feed Pro</strong> to unlock all the awesome features and experience<br>why Instagram Feed is the most popular Instagram plugin.
nl: Bedankt dat je een trouwe Instagram Feed Lite gebruiker bent. <strong>Upgrade naar Instagram Feed Pro</strong> om alle geweldige functies te ontgrendelen en te ervaren<br>waarom Instagram Feed de meest populaire Instagram plugin is.

en: The Access Token for this account is expired or invalid. Click the button above to attempt to renew it.
nl: Het access token voor deze account is verlopen of ongeldig. Klik op de bovenstaande knop om het te proberen vernieuwen.

en: The Instagram Feed plugin is now powering your Instagram oEmbeds.
nl: De Instagram Feed plugin stuurt nu je Instagram oEmbeds aan.

en: The Instagram account you are logged into is already connected as a "business" account. Remove the business account if you'd like to connect as a basic account instead (not recommended).
nl: Het Instagram-account waarop je bent aangemeld, is al verbonden als een "zakelijk" account. Verwijder het zakelijke account als je in plaats daarvan verbinding wilt maken als een basisaccount (niet aanbevolen).

en: The Sbi Team photo
nl: De Sbi Team foto

en: The Smash Balloon Team
nl: Het Smash Balloon Team

en: The background color of the button. Any hex color code.
nl: De achtergrondkleur van de knop. Elke hex kleurcode.

en: The background color of the feed. Any hex color code.
nl: De achtergrondkleur van de feed. Elke hex kleurcode.

en: The background color when hovering over a photo. Any hex color code.
nl: De achtergrondkleur bij het hoveren over een foto. Elke hex kleurcode.

en: The color of the Header text. Any hex color code.
nl: De tekstkleur van de header. Elke hex kleurcode.

en: The color of the Likes &amp; Comments. Any hex color code.
nl: De tekstkleur van de likes &amp; reacties. Elke hex kleurcode.

en: The default HTML for the feed can be replaced with custom templates added to your theme's folder. Enable this setting to use these templates. See <a href="https://smashballoon.com/guide-to-creating-custom-templates/" target="_blank">this guide</a>
nl: De standaard HTML voor de feed kan worden vervangen door aangepaste templates die zijn toegevoegd aan de map van je thema. Schakel deze instelling in om deze templates te gebruiken. Zie <a href="https://smashballoon.com/guide-to-creating-custom-templates/" target="_blank">deze gids</a>

en: The height of your feed. Any number.
nl: De hoogte van je feed. Elk nummer.

en: The info to display when hovering over the photo such as the user name, post date, Instagram icon, location, caption, and like counts. Options:
nl: De informatie die moet worden weergegeven wanneer de muisaanwijzer op de foto wordt geplaatst, zoals de gebruikersnaam, de datum van het bericht, het Instagram pictogram, de locatie, het bijschrift en de soort telt. Opties:

en: The interval time between slides for autoplay. Time in miliseconds.
nl: De intervaltijd tussen dia's voor autoplay. Tijd in miliseconden.

en: The most beginner friendly drag & drop WordPress forms plugin allowing you to create beautiful contact forms, subscription forms, payment forms, and more in minutes, not hours!
nl: De meest beginnersvriendelijke plugin voor het slepen en neerzetten van WordPress-formulieren waarmee je prachtige contactformulieren, abonnementsformulieren, betalingsformulieren en meer kan maken in minuten, niet in uren!

en: The number of characters of text to display in the caption. An elipsis link will be added to allow the user to reveal more text if desired.
nl: Het aantal tekens tekst dat in het bijschrift moet worden weergegeven. Er wordt een elipslink toegevoegd om de gebruiker in staat te stellen desgewenst meer tekst weer te geven.

en: The number of characters of the caption to display
nl: Het aantal tekens van het bijschrift dat moet worden weergegeven

en: The number of columns in your feed for mobile screens (smaller than 480 pixels).
nl: Het aantal kolommen in je feed voor mobiele schermen (kleiner dan 480 pixels).

en: The number of columns in your feed. 1 - 10.
nl: Het aantal kolommen in de feed. 1 - 10.

en: The number of photos to display initially for mobile screens (smaller than 480 pixels).
nl: Het aantal foto's dat in eerste instantie wordt weergegeven voor mobiele schermen (kleiner dan 480 pixels).

en: The number of photos to display initially. Maximum is 33.
nl: Het aantal foto's om initieel te tonen. Het maximum is 33.

en: The plugin creates and stores resized versions of images in order to serve a more optimized resolution size in the feed. Click this button to clear all data related to resized images. Enable the setting to favor local images to always use a local, resized image if one is available.
nl: De plugin creëert en bewaart verkleinde versies van afbeeldingen om een meer geoptimaliseerde resolutie formaat in de feed te gebruiken. Klik op deze knop om alle data gerelateerd aan herschaalde afbeeldingen te wissen. Activeer de instelling om voorkeur te geven aan lokale afbeeldingen om altijd een lokale, verkleinde afbeelding te gebruiken als er een beschikbaar is.

en: The plugin will function as normal and load images directly from Instagram.
nl: De plugin zal als normaal functioneren en afbeeldingen rechtstreeks van Instagram laden.

en: The plugin will only load images and videos directly from Instagram if consent has been given by one of these integrated %s
nl: De plugin zal alleen afbeeldingen en video's direct van Instagram laden als toestemming is gegeven door een van deze geïntegreerde %s

en: The plugin will still make some requests to load and display images and videos directly from Instagram.
nl: De plugin zal nog steeds enkele aanvragen doen om afbeeldingen en video's rechtstreeks van Instagram te laden en weer te geven.

en: The resolution/size of the photos including full, medium, thumbnail, and auto (based on size of image on page). Options:
nl: De resolutie/grootte van de foto's inclusief volledig, medium, thumbnail en automatisch (gebaseerd op de grootte van de afbeelding op de pagina). Opties:

en: The size of the Likes &amp; Comments. Any number.
nl: De grootte van de likes &amp; reacties. Elk nummer.

en: The size of the caption text. Any number.
nl: De grootte voor de bijschrifttekst. Elk nummer.

en: The spacing around your photos
nl: De spacing rondom je foto's

en: The table below shows a record of all feeds found on your site. A feed may not show up here immediately after being created.
nl: De onderstaande tabel toont een overzicht van alle feeds die op je site zijn gevonden. Het is mogelijk dat een feed hier niet onmiddellijk wordt weergegeven nadat hij is aangemaakt.

en: The text color of the button. Any hex color code.
nl: De tekstkleur van de knop. Elke hex kleurcode.

en: The text color of the caption. Any hex color code.
nl: De tekstkleur voor het bijschrift. Elke hex kleurcode.

en: The text used for the button.
nl: De tekst voor de knop.

en: The text/icon color when hovering over a photo. Any hex color code.
nl: De tekst/pictogram kleur bij het hoveren over een foto. Elke hex kleurcode.

en: The unit of the height. 'px' or '%'
nl: De eenheid van de hoogte. 'px' of '%'

en: The unit of the padding. 'px' or '%'
nl: De eenheid van de padding. 'px' of '%'

en: The unit of the width. 'px' or '%'
nl: De eenheid van de breedte. 'px' of '%'

en: The width of your feed. Any number.
nl: De breedte van je feed. Elk nummer.

en: There has been a problem with your Instagram Feed.
nl: Er is een probleem met je Instagram feed.

en: There was a problem with the access token that was retrieved.
nl: Er was een probleem met de opgehaalde access token.

en: There was an error creating the folder for storing resized images.
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van de map waarin de herschaalde afbeeldingen opgeslagen worden.

en: There was an error when trying to create the database tables used for resizing images.
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van de databasetabellen die gebruikt worden om herschalen van afbeeldingen.

en: There was an error when trying to create the database tables used to locate feeds.
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van de databasetabellen die gebruikt worden om feeds te lokaliseren.

en: There's an Issue with an Instagram Feed on Your Website
nl: Er is een probleem met een Instagram feed op je site

en: This account is a "private" account on Instagram. It needs to be manually reconnected every 60 days. %sChange this account to be "public"%s to have access tokens that are automatically refreshed.
nl: Dit account is een "privé" account op Instagram. Het moet elke 60 dagen handmatig opnieuw worden verbonden. %sVerander dit account in "openbaar"%s om access tokens te krijgen die automatisch worden vernieuwd.

en: This error message is only visible to WordPress admins
nl: Dit foutbericht is alleen zichtbaar voor de WordPress admins

en: This is a courtesy email sent from the Smash Balloon Instagram Feed plugin on your website to alert you when there is an issue with one of your Instagram feeds.
nl: Dit is een beleefdheidse-mail die wordt verzonden vanuit de Smash Balloon Instagram Feed-plugin op je site om je te waarschuwen wanneer er een probleem is met een van je Instagram-feeds.

en: This is caused by an issue with your Instagram account connecting to the Instagram API. For information on the exact issue and directions on how to resolve it, please visit the %sInstagram Feed settings page%s on your website.
nl: Dit wordt veroorzaakt door een probleem met de verbinding van je Instagram-account met de Instagram-API. Ga voor informatie over het exacte probleem en aanwijzingen over hoe je dit kunt oplossen naar de pagina %sInstagram Feed-instellingen%s op je site.

en: This is the maximum number of comments that will be shown in the lightbox. If there are more comments available than the number set, only the latest comments will be shown
nl: Dit is het maximum aantal reacties dat zal getoond worden in de lightbox. Als er meer reacties beschikbaar zijn dan het ingestelde aantal, worden alleen de laatste reacties getoond

en: This only applies when displaying photos from a User ID
nl: Dit geldt alleen voor het weergeven van foto's van een gebruikers-ID

en: This will permanently disable the feed error notice that displays in the bottom right corner for admins on the front end of your site.
nl: Dit zal de foutbericht van de feed, die in de rechter benedenhoek verschijnt voor beheerders op de voorkant van je site, permanent uitschakelen.

en: This will remove all of the white lists from the database
nl: Dit zal alle toegestaan lijsten van de database verwijderen

en: This will remove the cached comments saved in the database
nl: Dit zal de opgeslagen reacties in de database verwijderen

en: Thumbnails, dates, caption, comments, like counts, and comment counts.
nl: Thumbnails, datums, bijschriften, reacties, aantal likes en opmerkingen.

en: Thursday
nl: Donderdag

en: Title:
nl: Titel:

en: To add multiple users in the same feed, simply separate them using commas
nl: Om meerdere gebruikers in dezelfde feed toe te voegen, scheidt je ze gewoon met komma's

en: To copy, click the field then press Ctrl + C (PC) or Cmd + C (Mac).
nl: Om te kopiëren, klik op het veld en druk daarna Ctrl + C (PC) of Cmd + C (Mac) in.

en: To display multiple feed types in a single feed, use %s in your shortcode and then add each user name or hashtag of each feed into the shortcode, like so: %s. This will combine a user feed and a hashtag feed into the same feed.
nl: Om meerdere feedtypes in één feed weer te geven, gebruik je %s in je shortcode en voeg je vervolgens elke gebruikersnaam of hashtag van elke feed toe in de shortcode, zoals dit: %s. Dit zal een gebruikersfeed en een hashtag-feed in dezelfde feed combineren.

en: To display multiple feed types in a single feed, use %s in your shortcode and then add the user name or hashtag for each feed into the shortcode, like so: %s. This will combine a user feed and a hashtag feed into the same feed.
nl: Om meerdere feedtypes in één feed weer te geven, gebruik je %s in je shortcode en voeg je vervolgens de gebruikersnaam of hashtag voor elke feed toe in de shortcode, zoals dit: %s. Dit zal een gebruikersfeed en een hashtag-feed in dezelfde feed combineren.

en: To prevent your account expiring every 60 days %sswitch your account to be public%s. For more information and to refresh your account, click here to visit the %sInstagram Feed settings page%s on your website.
nl: Om te voorkomen dat je account elke 60 dagen vervalt %svervang je account naar publiek%s. Voor meer informatie en om je account te vernieuwen, klik hier om de %sInstagram Feed instellingen pagina%s op je site te bezoeken.

en: Troubleshoot Connection and API Errors
nl: Connectie en API fouten troubleshooten

en: Try Again
nl: Probeer opnieuw

en: Try using the big blue button on the "Configure" tab to reconnect the account and update its permissions.
nl: Probeer de grote blauwe knop op het tabblad "Configureren" te gebruiken om de account opnieuw te verbinden en de rechten bij te werken.

en: Tuesday
nl: Dinsdag

en: Turn your visitors into brand ambassadors! Easily grow your email list, website traffic, and social media followers with powerful viral giveaways & contests.
nl: Verander je bezoekers in merk ambassadeurs! Laat je e-maillijst, siteverkeer en volgers op sociale media groeien met krachtige virale giveaways & wedstrijden.

en: Twitter Feed
nl: Twitter feed

en: Twitter testimonials are one of the best ways to add verifiable social proof to your website. They add credibility to your brand, product, or service by displaying reviews from real people to your site, helping to convert more visitors into customers. Our free Custom Twitter Feeds plugin makes displaying Tweets on your website a breeze.
nl: Twitter getuigenissen zijn een van de beste manieren om controleerbaar sociaal bewijs aan je site toe te voegen. Zij voegen geloofwaardigheid aan je merk, product, of dienst toe door beoordelingen van echte mensen aan je plaats weer te geven, helpend om meer bezoekers in klanten om te zetten. Onze gratis aangepaste Twitter Feeds plugin maakt het weergeven van Tweets op je site een koud kunstje.

en: Understanding how you are using the plugin allows us to further improve it. Opt-in below to agree to send a weekly report of plugin usage data.
nl: Inzicht verkrijgen in hoe je de plugin gebruikt stelt ons in staat deze verder te verbeteren. Opt-in hieronder om in te stemmen met het verzenden van een wekelijks rapport van plugin gebruiksgegevens.

en: Unlimited Sites
nl: Ongelimiteerd aantal sites

en: Update This Account
nl: Update deze account

en: Upgrade to Pro
nl: Upgraden naar Pro

en: Upgrade to Pro to enable Carousels
nl: Upgrade naar Pro om carrousels in te schakelen

en: Upgrade to Pro to enable Comments
nl: Upgrade naar Pro om reacties in te schakelen

en: Upgrade to Pro to enable Likes &amp; Comments
nl: Upgrade naar Pro om likes &amp; reacties in te schakelen

en: Upgrade to Pro to enable Moderation options
nl: Upgrade naar Pro om moderatie-opties in te schakelen

en: Upgrade to Pro to enable Photo Captions
nl: Upgrade naar Pro om foto bijschrift in te schakelen

en: Upgrade to Pro to enable Photo Hover styles
nl: Upgrade naar Pro om stijlen voor foto hover in te schakelen

en: Upgrade to Pro to enable Post Filtering options
nl: Upgrade naar Pro om bericht filtering-opties in te schakelen

en: Upgrade to Pro to enable these settings
nl: Upgrade naar Pro om deze instellingen in te schakelen

en: Upgrade to the Pro version to display Hashtag and Tagged feeds
nl: Upgrade naar de Pro versie om hashtag en getagde feeds te tonen

en: Upgrade to the Pro version to unlock these layouts
nl: Upgrade naar de Pro versie om deze lay-outs te ontgrendelen

en: Use Custom Avatar
nl: Aangepaste avatar gebruiken

en: Use the "Number of Columns" setting below this section to set how many posts are visible in the carousel at a given time.
nl: Gebruik de instelling "Aantal kolommen" onder dit gedeelte om in te stellen hoeveel berichten op een bepaald moment zichtbaar zijn in de carrousel.

en: Use the button above to connect an Instagram account
nl: Gebruik de knop hierboven om een Instagram account te verbinden

en: Use your own custom bio text in the feed header. Bio text is automatically retrieved from Instagram for Business accounts.
nl: Gebruik je eigen aangepaste biotekst in de header van de feed. De biotekst wordt automatisch opgehaald van Instagram voor Bedrijven-accounts.

en: User Account:
nl: Gebruikersaccount:

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: User feeds only
nl: Alleen gebruikerfeeds

en: User, Hashtag, and Tagged Feeds
nl: Gebruiker, hashtag, en getagde feeds

en: User, hashtag, and tagged feeds
nl: Gebruiker, hashtag, en getagde feeds

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Videos only
nl: Alleen video's

en: View Feed and Retry
nl: Bekijk feed en probeer opnieuw

en: View detailed steps with related images on our website. We have a comprehensive guide to getting up and running with Instagram Feed.
nl: Bekijk de gedetailleerde stappen met bijbehorende afbeeldingen op onze site. We hebben een uitgebreide handleiding om aan de slag te gaan met Instagram Feed.

en: View our expansive library of FAQs and documentation to help solve your problem as quickly as possible.
nl: Bekijk onze uitgebreide bibliotheek van FAQ en documentatie om je te helpen je probleem zo snel mogelijk op te lossen.

en: Visual
nl: Visueel

en: Visual moderation system for removing posts or creating a "white list" of selected posts
nl: Visueel moderatiesysteem voor het verwijderen van berichten of het maken van een "witte lijst" van geselecteerde berichten

en: Want to get started creating your first feed with Instagram Feed? By following the step by step instructions in this walkthrough, you can easily publish your first feed on your site.
nl: Wil je aan de slag met het maken van je eerste feed met Instagram Feed? Door de stap voor stap instructies in deze handleiding te volgen, kun je gemakkelijk je eerste feed op je site publiceren.

en: Watch a Video
nl: Bekijk een video

en: Watch a short video demonstrating how to set up, customize and use the plugin.<br /><b>Please note</b> that the video shows the set up and use of the <b><a href='https://smashballoon.com/instagram-feed/?utm_campaign=instagram-free&utm_source=settings&utm_medium=general' target='_blank'>Pro version</a></b> of the plugin, but the process is the same for this free version. The only difference is some of the features available.
nl: Bekijk een korte video die demonstreert hoe de plugin in te stellen, aan te passen en te gebruiken.<br /><b>Let op</b> dat de video de installatie en het gebruik van de <b><a href='https://smashballoon.com/instagram-feed/?utm_campaign=instagram-free&utm_source=settings&utm_medium=general' target='_blank'>Pro versie</a></b> van de plugin laat zien, maar het proces is hetzelfde voor de gratis versie. Het enige verschil is een aantal beschikbare functies.

en: We know that you will truly love Instagram Feed. It has over <strong>2500+ five star ratings</strong> (%s) and is active on over 1 million websites.
nl: We weten dat je echt van Instagram Feed zult houden. Het heeft meer dan <strong>2500+ vijf sterren waarderingen</strong> (%s) en is actief op meer dan 1 miljoen sites.

en: Wednesday
nl: Woensdag

en: Weekly
nl: Weekelijks

en: We’re a small, but dedicated, team based in Minnesota in the USA.
nl: We zijn een klein, maar vastberaden, team gebaseerd in Minnesota, Amerika.

en: What are oEmbeds?
nl: Wat zijn oEmbeds?

en: What does Auto-detect mean?
nl: Wat wordt met auto-detecteren bedoeld?

en: What does this mean?
nl: Wat betekent dit?

en: What is this?
nl: Wat is dit?

en: What is usage tracking?
nl: Wat is gebruikstracering?

en: What will be limited?
nl: Wat zal beperkt worden?

en: What will this do?
nl: Wat zal dit doen?

en: When navigating your site, if your theme uses Ajax to load content into your pages (meaning your page doesn't refresh) then check this setting. If you're not sure then please check with the theme author.
nl: Als je thema Ajax gebruikt om de inhoud van je pagina's te laden (wat betekent dat je pagina niet wordt vernieuwd), controleer dan deze instelling bij het navigeren op je site. Als je niet zeker bent, neem dan contact op met de auteur van het thema.

en: When removing the plugin your settings are automatically erased. Checking this box will prevent any settings from being deleted. This means that you can uninstall and reinstall the plugin without losing your settings.
nl: Bij het verwijderen van de plugin worden je instellingen automatisch gewist. Door dit vakje aan te vinken voorkom je dat je instellingen worden gewist. Dit betekent dat je de plugin kunt verwijderen en opnieuw installeren zonder je instellingen te verliezen.

en: When the page loads
nl: Bij het laden van de pagina

en: When to start the highlight pattern.
nl: Wanneer moet het markeerpatroon starten.

en: Whether to disable the photo Lightbox. It is enabled by default.
nl: Of je de foto lightbox wilt uitschakelen. Deze is standaard ingeschakeld.

en: Whether to show comments in the lightbox for this feed.
nl: Of je reacties in de lightbox voor deze feed wilt weergeven.

en: Whether to show the 'Follow on Instagram' button. Options:
nl: Of de knop 'Volgen op Instagram' moet wordt getoond. Opties:

en: Whether to show the 'Load More' button. Options:
nl: Of de knop 'Laad meer' moet wordt weergegeven. Opties:

en: Whether to show the Likes &amp; Comments. Options:
nl: Of de likes moeten worden getoond &amp; reacties. Opties:

en: Whether to show the feed Header. Options:
nl: Of de feed header moet worden weergegeven. Opties:

en: Whether to show the photo caption. Options:
nl: Of het fotobijschrift moet worden getoond. Opties:

en: Whether to use urls in captions for the photo's link instead of linking to instagram.com.
nl: Of urls in bijschriften gebruiken voor de link van de foto in plaats van te linken naar Instagram.com.

en: White lists
nl: Toegestaan lijsten

en: Why is my avatar not displaying automatically?
nl: Waarom wordt mijn avatar niet automatisch weergegeven?

en: Why is my bio not displaying automatically?
nl: Waarom wordt mijn bio niet automatisch weergegeven?

en: Width of Feed
nl: Breedte van de feed

en: Yes
nl: Ja

en: Yes, I'd like to help
nl: Tuurlijk, ik zou graag willen helpen

en: You already have all of our free plugins. Awesome!
nl: Je maakt reeds gebruik van al onze gratis plugins. Geweldig!

en: You can automatically feed live YouTube videos to your website using our Feeds For YouTube Pro plugin. It takes all the hassle out of publishing live videos to your site by automating the process.
nl: Je kan automatisch live YouTube-video's naar je site met behulp van onze Feeds For YouTube Pro plugin. Het neemt al het gedoe uit van het publiceren van live video's op je site door het automatiseren van het proces.

en: You can display as many different feeds as you like, on either the same page or on different pages, by just using the shortcode options below. For example:
nl: Je kan zoveel verschillende feeds weergeven als je wilt, op dezelfde pagina of op verschillende pagina's, door gewoon de shortcode-opties hieronder te gebruiken. Bijvoorbeeld:

en: You can use hashtags on Instagram for so many things; targeted promotions, engaging with your audience, running contests, or just for categorizing posts. Learn more about how you can display Instagram hashtag feeds on your website using the Instagram Feed Pro plugin.
nl: Je kunt hashtags op Instagram voor zo veel dingen gebruiken; gerichte promoties, interactie met je publiek, het houden van wedstrijden, of gewoon voor het categoriseren van berichten. Lees meer over hoe je Instagram hashtag feeds kunt weergeven op je site met behulp van de Instagram Feed Pro plugin.

en: You can use the Instagram Feed plugin to power your Instagram oEmbeds, both old and new.
nl: Je kunt de Instagram Feed plugin gebruiken om je Instagram oEmbeds, zowel oude als nieuwe, te voeden.

en: You can use this setting to highlight posts by a hashtag. Use a specified hashtag in your posts and they will be automatically highlighted in your feed.
nl: Je kunt deze instelling gebruiken om berichten te markeren met een hashtag. Gebruik een bepaalde hashtag in je berichten en ze zullen automatisch worden gemarkeerd in je feed.

en: You can use this setting to highlight posts by their ID. Enable and use "moderation mode", check the box to show post IDs underneath posts, then copy and paste IDs into this text box.
nl: Je kunt deze instelling gebruiken om berichten te markeren op basis van hun ID. Schakel de moderatiemodus in en gebruik deze, schakel het selectievakje in om bericht-ID's onder berichten weer te geven en kopieer en plak vervolgens ID's in deze tekst box.

en: You can use this setting to only show photos which contain certain words or hashtags in the caption. For example, adding <code>sheep, cow, dog</code> will show any photos which contain either the word sheep, cow, or dog. Separate multiple words or hashtags using commas.
nl: Je kan deze instelling gebruiken om alleen foto's te tonen die bepaalde woorden of hashtags in het bijschrift bevatten. Als je bijvoorbeeld <code>schaap, koe, hond</code> toevoegt, worden alle foto's getoond die het woord schaap, koe of hond bevatten. Scheid meerdere woorden of hashtags met komma's.

en: You can use this setting to remove photos which contain certain words or hashtags in the caption. Separate multiple words or hashtags using commas.
nl: Je kan deze instelling gebruiken om foto's te verwijderen die bepaalde woorden of hashtags in het bijschrift bevatten. Scheid meerdere woorden of hashtags met komma's.

en: You can use this setting to show photos only from certain users in your feed. Just enter the usernames here which you want to show. Separate multiple usernames using commas.
nl: Je kunt deze instelling gebruiken om alleen foto's van bepaalde gebruikers in je feed te tonen. Voer hier de gebruikersnamen in die je wilt tonen. Scheid meerdere gebruikersnamen met komma's.

en: You're all set! Instagram Feed will replace your old oEmbeds automatically and generate all new content for all new links.
nl: Je bent er helemaal klaar voor! Instagram Feed zal je oude oEmbeds automatisch vervangen en alle nieuwe inhoud genereren voor alle nieuwe links.

en: You're using Instagram Feed Lite. To unlock more features consider <a href="https://smashballoon.com/instagram-feed/?utm_campaign=instagram-free&utm_source=notices&utm_medium=litenotice" target="_blank" rel="noopener noreferrer">upgrading to Pro</a>.
nl: Je gebruikt Instagram Feed Lite. Om meer functies te ontgrendelen overweeg om te <a href="https://smashballoon.com/instagram-feed/?utm_campaign=instagram-free&utm_source=notices&utm_medium=litenotice" target="_blank" rel="noopener noreferrer">upgraden naar Pro</a>.

en: You've done the hard work of getting a visitor onto your site, now keep them there by displaying your Instagram content inside a pop-up lightbox, rather than sending your visitors away to Instagram.  Learn more about the Instagram Feed Pro lightbox feature.
nl: Je hebt al het harde werk gedaan om een bezoeker op je site te krijgen, nu moet je ze daar houden door je Instagram-inhoud weer te geven in een pop-up lightbox, in plaats van je bezoekers weg te sturen naar Instagram.  Meer informatie over de Instagram Feed Pro lightbox-functie.

en: YouTube Feed
nl: YouTube feed

en: Your Instagram Feed is experiencing an error.
nl: Je Instagram feed ondervind een fout.

en: Your Instagram User Name. Separate multiple users by commas.
nl: Je Instagram gebruikersnaam. Scheid meerdere gebruikers door komma's.

en: Your Instagram User Name. This must be from a connected account on the "Configure" tab.
nl: Je Instagram gebruikersnaam. Dit moet een verbonden account zijn van de "Configuratie" tab.

en: Your Instagram post data is temporarily cached by the plugin in your WordPress database. There are two ways that you can set the plugin to check for new data
nl: Je Instagram bericht gegevens worden tijdelijk door de plugin in de cache van je WordPress database opgeslagen. Er zijn twee manieren waarop je de plugin kunt instellen om te controleren op nieuwe gegevens

en: Your Instagram posts are temporarily cached by the plugin in your WordPress database. You can choose how long the posts should be cached for. If you set the time to 1 hour then the plugin will clear the cache after that length of time and check Instagram for posts again.
nl: Je Instagram berichten worden door de plugin tijdelijk gecached in je WordPress database. Je kunt zelf kiezen hoe lang de berichten in de cache moeten staan. Als je de tijd instelt op 1 uur dan zal de plugin na die tijd de cache leegmaken en Instagram opnieuw controleren op berichten.

en: Your Private Instagram Feed Account Needs to be Reauthenticated
nl: Je privé Instagram feed account moet opnieuw worden geauthenticeerd

en: Your access token for powering oEmbeds has expired.
nl: Je access token dat oEmbeds aanstuurt is verlopen.

en: Your access token will expire in 60 days. Facebook requires that users have a role on a Facebook page in order to create access tokens that don't expire. Click the button below for instructions on creating a Facebook page and extending your access token to never expire.
nl: Je access token vervalt over 60 dagen. Facebook vereist dat gebruikers een rol hebben op een Facebook-pagina om access token te maken dat niet verloopt. Klik op de onderstaande knop voor de instructies over het maken van een Facebookpagina en het verlengen van je access token zodat deze nooit verloopt.

en: Yup, we know a thing or two about building awesome products that customers love.
nl: Yep, we weten het een en ander over het bouwen van geweldige producten waarvan klanten van houden.

en: at
nl: op

en: every 12 hours
nl: elke 12 uur

en: every 30 minutes
nl: elke 30 minunten

en: miliseconds
nl: miliseconden

en: milliseconds
nl: milliseconden

en: needs to be installed and activated to import its forms. Would you like us to install and activate it for you?
nl: moet worden geïnstalleerd en geactiveerd om de formulieren te importeren. Wil je dat wij het voor jou installeren en activeren?

en: plugin Settings page
nl: plugin instellingen pagina

en: posts
nl: berichten

en: separate multiple emails with commas
nl: scheid meerdere e-mails met komma's
